BC18 głowica ścinkowa do koparki
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Specyfikacja
| Model | BC-18M |
| Waga | 190 kg |
| Nadaje się do koparek | 1,6-5t |
| Otwarcie chwytaka | 660 mm |
| Maksymalna średnica cięcia | 180mm * |
| Maksymalne dopuszczalne ciśnienie | 250 barów |
| Przepływ oleju hydraulicznego | 40-60 l/min |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
Głowica do koparek o niższym ciśnieniu roboczym wynoszącym 250 bar.
W innej zakładce można dobrać adapter do szybkozłącza do koparki
*Średnica cięcia zależna od gatunku drzewa i ustawionego ciśnienia
