BC25 głowica ścinkowa do koparki
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Specyfikacja techniczna głowicy Farma model BC-25
| Model | BC-25M |
| Waga | 350 kg |
| Nadaje się do koparek | 5-15t |
| Otwarcie chwytaka | 890 mm |
| Maksymalna średnica cięcia | 250mm * |
| Maksymalne dopuszczalne ciśnienie | 250 barów |
| Przepływ oleju hydraulicznego | 40-60 l/min |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
Głowica do koparek o ciśnieniu roboczym wynoszącym 250 bar
Wymagana jedna dwukierunkowa linia hydrauliczna
W innej zakładce można dobrać adapter do szybkozłącza koparki
*Średnica cięcia zależna od gatunku drzewa i ustawionego ciśnienia
Dwa siłowniki hydrauliczne
