KX-W350RC głowica z radio rotatorem do ładowarek kołowych
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Do czyszczenia krawędzi pól, działek i poboczy dróg
- Wykonywania czyszczeń wzdłuż linii kolejowych i energetycznych
- Załadunku i wyładunku drewna
- Cięcia drewna
- Podawania do rębaka
- Wykonywania prac porządkowych
- Do usuwania problematycznych drzew i gałęzi
- Do akcji ratowniczych
Specyfikacja
Do głowicy KX-W350 został dołożony hydrauliczno elektryczny blok zaworowy sterowany drogą radiową. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy operować zarówno ścinaniem jak i obrotem w oparciu pojedyńczą linię zasilającą. Zmiana funkcji następuje za pośrednictwem pilota zdalnego sterowania umieszczonego w kabinie. Głowica jest dodatkowo wyposażona w akumulator co eliminuje potrzebę wykonywania jakichkolwiek dodatkowych instalacji zarówno hydraulicznych jak i elektrycznych w posiadanej koparce.
| Model | KX-W350RC |
| Masa | 810 kg |
| Dedykowana do ładowarek o udźwigu min. | 800 kg |
| Rozwarcie chwytaka | 1145 mm |
| Maksymalna średnica cięcia | 350mm * |
| Ilość linii hydraulicznych | 1 dwustronnego działania |
| Rozdzielacz hydrauliczno-elektryczny | 2/6 sterowany radiowo |
| Przyłącza hydrauliczne | 3/4 cala |
| Ciśnienie robocze | 250-350 bar |
| Ciśnienie maksymalne | 350 bar |
| Przepływ oleju hydraulicznego | 90l/min |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
* Średnica cięcia jest zależna od gatunku drewna oraz ciśnienia w układzie hydraulicznym maszyny
Akumulator zasilający do bloku rozdzielacza -brak w zestawie
Przewody hydrauliczne do przyłączenia głowicy -brak w zestawie
