KX-W350RC głowica z radio rotatorem do ładowarek kołowych
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 14 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: KX-Treeshears
Kod produktu: 93_20251127095857
Opis
Przeznaczenie:
  • Do czyszczenia krawędzi pól, działek i poboczy dróg
  • Wykonywania czyszczeń wzdłuż linii kolejowych i energetycznych
  • Załadunku i wyładunku drewna
  • Cięcia drewna
  • Podawania do rębaka
  • Wykonywania prac porządkowych
  • Do usuwania problematycznych drzew i gałęzi
  • Do akcji ratowniczych
Specyfikacja
Model KX-W350RC
Masa 810 kg
Dedykowana do ładowarek o udźwigu min. 800 kg
Rozwarcie chwytaka 1145 mm
Maksymalna średnica cięcia 350mm *
Ilość linii hydraulicznych 1 dwustronnego działania
Rozdzielacz hydrauliczno-elektryczny 2/6 sterowany radiowo
Przyłącza hydrauliczne 3/4 cala
Ciśnienie robocze 250-350 bar
Ciśnienie maksymalne 350 bar