KX280 HD (200 bar) głowica ścinkowa z rotatorem do koparki
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Specyfikacja
| Model | KX-Z280 |
| Waga | 450 kg |
| Nadaje się do | Koparki 6-15t |
| Otwarcie chwytaka | 890 mm |
| Maksymalna średnica cięcia | 280mm * |
| Ciśnienie pracy | 200-250 bar |
| Maksymalne dopuszczalne ciśnienie | 300 bar |
| Przepływ oleju hydraulicznego | 60l/min |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
* Średnica cięcia jest zależna od gatunku drewna oraz ciśnienia w układzie hydraulicznym maszyny
