KX280 głowica ścinkowa do koparki
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Specyfikacja
| Model | KX-280 |
| Waga | 300 kg |
| Do koparek | 5-15t |
| Maksymalne rozwarcie chwytaka | 890 mm |
| Maksymalna średnica cięcia | 280mm * |
| Maksymalne dopuszczalne ciśnienie | 300 barów |
| Przepływ oleju hydraulicznego | 60 l/min |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
W innej zakładce można dobrać adapter do szybkozłącza do koparki
*Średnica cięcia zależna od gatunku drzewa i ustawionego ciśnienia
