KXZ350 głowica ścinkowa z rotatorem do koparki
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Specyfikacja
| Model | KX-Z350 |
| Waga | 780 kg |
| Dopasowanie do koparek | 15-25t |
| Rozwarcie chwytaka | 1145 mm |
| Przyłącza hydrauliczne | 2 podwójnego działania |
| Maksymalna średnica cięcia | 350 mm * |
| Maksymalne ciśnienie zacisku końcówek | 300 bar |
| Maksymalne ciśnienie na obrotnicy | 200 barów |
| Maks. przepływ oleju hydraulicznego | 90 l/min |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
Nie zawiera adaptera do szybkozłącza koparki.
Dobierz odpowiedni adapter w zakładce akcesoria.
*Średnica cięcia jest zależna od gatunku drzewa i ciśnienia w układzie hydraulicznym.

Michał Drwal
Zgodne z opisem, zdecydowanie polecam:)