KXZ350RC głowica ścinkowa sterowana radiowo z rotatorem do koparki
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Teraz tylko jedna dwukierunkowa linia hydrauliczna
Do głowicy KX-Z350 został dołożony hydrauliczno elektryczny blok zaworowy sterowany drogą radiową. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy operować zarówno ścinaniem jak i obrotem w oparciu pojedyńczą linię zasilającą. Zmiana funkcji następuje za pośrednictwem pilota zdalnego sterowania umieszczonego w kabinie. Głowica jest dodatkowo wyposażona w akumulator co eliminuje potrzebę wykonywania jakichkolwiek dodatkowych instalacji zarówno hydraulicznych jak i elektrycznych w posiadanej koparce.
Specyfikacja
| Model | KX-Z350RC |
| Waga | 810 kg |
| Dopasowanie do koparek | 15-25t |
| Rozwarcie chwytaka | 1145 mm |
| Przyłącza hydrauliczne | 3/4 cala |
| Linia hydrauliczna | Pojedyńcza dwukierunkowa |
| Rozdzielacz hydrauliczno-elektryczny | 6/2 sterowany drogą radiową |
| Maksymalna średnica cięcia | 350 mm * |
| Ciśnienie robocze | 250-350 bar |
| Ciśnienie maksymalne | 350 barów |
| Maks. przepływ oleju hydraulicznego | 90 l/min |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
Nie zawiera adaptera do szybkozłącza koparki.
Dobierz odpowiedni adapter w zakładce akcesoria.
Nie zawiera akumulatora 18V do zasilania rozdzielacza w głowicy
*Średnica cięcia jest zależna od gatunku drzewa i ciśnienia w układzie hydraulicznym.
