KXZ350SC głowica ścinkowa z rozdzielaczem i rotatorem do koparki
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 14 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: KX-Treeshears
Kod produktu: 859E-3562F_20251126101044
Opis
Teraz tylko jedna dwukierunkowa linia hydrauliczna
Specyfikacja
Model KX-Z350SC
Waga 810 kg
Dopasowanie do koparek 15-25t
Rozwarcie chwytaka 1145 mm
Przyłącza hydrauliczne 2x 1 cal
Linia hydrauliczna Pojedyńcza dwukierunkowa
Rozdzielacz hydrauliczno-elektryczny 6/2 sterowany elektrycznie
Maksymalna średnica cięcia 350 mm *
Ciśnienie robocze 250-300 bar
Ciśnienie maksymalne  350 barów