KXZ350SC głowica ścinkowa z rozdzielaczem i rotatorem do koparki
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Teraz tylko jedna dwukierunkowa linia hydrauliczna
Do głowicy KX-Z350SC został dołożony hydrauliczno-elektryczny blok zaworowy sterowany za pomocą dodatkowego przełącznika umieszczonego w kabinie maszyny. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy operować zarówno ścinaniem jak i obrotem w oparciu pojedyńczą linię hydrauliczną. Zmiana funkcji następuje za pośrednictwem przycisku sterującego umieszczonego w kabinie. Przy tym rozwiązaniu wystarczy pojedyńcza dwukierunkowa linia hydrauliczna. jedyne co będziemy musieli zrobić to doprowadzić zasilanie do głowicy oraz przewody do przełącznika funkcji w kabinie maszyny.
Specyfikacja
| Model | KX-Z350SC |
| Waga | 810 kg |
| Dopasowanie do koparek | 15-25t |
| Rozwarcie chwytaka | 1145 mm |
| Przyłącza hydrauliczne | 2x 1 cal |
| Linia hydrauliczna | Pojedyńcza dwukierunkowa |
| Rozdzielacz hydrauliczno-elektryczny | 6/2 sterowany elektrycznie |
| Maksymalna średnica cięcia | 350 mm * |
| Ciśnienie robocze | 250-300 bar |
| Ciśnienie maksymalne | 350 barów |
| Maks. przepływ oleju hydraulicznego | 90 l/min |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
Nie zawiera adaptera do szybkozłącza koparki.
Dobierz odpowiedni adapter w zakładce akcesoria.
Nie zawiera kosztów montażu oraz wykonania instalacji elektrycznej w maszynie.
*Średnica cięcia jest zależna od gatunku drzewa i ciśnienia w układzie hydraulicznym.
