KXZ210 głowica ścinkowa do ładowarki NORCAR + WNAM210
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Do czyszczenia krawędzi pól, działek i poboczy dróg
- Wykonywania czyszczeń wzdłuż linii kolejowych i energetycznych
- Załadunku i wyładunku drewna
- Cięcia drewna
- Podawania do rębaka
- Wykonywania prac porządkowych
- Do usuwania problematycznych drzew i gałęzi
- Do akcji ratowniczych
Specyfikacja
| Model | KX-Z210 + WNAM210 |
| Waga | 250 kg |
| Dedykowana do ładowarki | NORCAR |
| Rozwarcie chwytaka | 670 mm |
| Przyłącza hydrauliczne | 2 podwójnego działania |
| Maksymalna średnica cięcia | 210mm |
| Maksymalne ciśnienie cylindrów | 300 barów |
| Maksymalne ciśnienie obrotnicy | 200 barów |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
Zestaw nie zawiera przewodów hydraulicznych
